Ласкаво просимо! Обов’язково додайте цю сторінку в закладки, позаяк ми будемо регулярно завантажувати безоплатний контент! Мета нашого проєкту «Пригоди Pili» — створення книг та інших освітніх продуктів, які підвищують обізнаність дітей про глобальні екологічні проблеми та сприяють розвитку багатомовності. 

Натисніть на книгу, яка вас зацікавила. Натисніть правою кнопкою миші та збережіть як … Насолоджуйтеся! Будь ласка, поділіться з іншими сім’ями! Якщо ці книги зроблять когось щасливим хоча б на кілька хвилин, ми досягнули мети. Ми хотіли б отримати фотографії або відео дітей, які читають наші цифрові книги на ноутбуці, планшеті або телефоні. 

PILI_500_500_

Талановитий фотограф, журналіст і письменник Kike Calvo (вимовляється як Кіке) спеціалізується на питаннях культури та навколишнього середовища. Він був на завданнях у десятках країн і написав розповіді на різноманітні теми — починаючи від білух в Арктиці та закінчуючи традиційними костюмами хмонгів в Лаосі. Фотографії Kike були опубліковані в National Geographic, New York Times, Time, The Wall Street Journal, The Washington Post, New York Magazine, Rolling Stone і Vanity Fair.

Kike є сертифікованим викладачем National Geographic, а також співзасновником і головним креативним директором проєкту «Пригоди Pili», метою якого є створення двомовних книг, які покращать інформованість дітей про глобальні екологічні проблеми та сприятимуть розвитку багатомовності. На сьогодні у партнерстві з місцевими НУО та за підтримки компаній і читачів, дітям, які живуть у віддалених громадах по всьому світу, вже роздали тисячі двомовних книг безоплатно. У 2020, 2021 і 2022 роках Kike був стипендіатом Safina Center.

%d bloggers like this: